Техніка

ГК «Прометей» розширює вантажний автопарк

У рамках стратегії розвитку транспортної логістики, Група Компаній «Прометей» придбала 5 нових моделей вантажного транспорту, що поповнять автопарк профільного підрозділу.

Про це AgroTimes розповідають у прес-службі Групи.

Наразі автопарк ГК «Прометей» складається зі 45 одиниць вантажної автотехніки з урахуванням 5 нових машин. Наступне постачання, в кількості 10 тягачів з напівпричепами, буде здійснено протягом першої декади жовтня.

«Реалізація відповідного проекту стане конкурентною перевагою та дозволить знизити логістичні витрати Групи. До того ж, у зв’язку з війною, питання мобільності будь-якої компанії є більш, ніж актуальним. «Зерновий коридор» частково переорієнтував логістичні маршрути, що ведуть до західного кордону України на південний напрям, але не можна сказати, що ця зміна призведе до суттєвого зниження потреби у вантажному автотранспорті», – зазначають у компанії.

Фахівці транспортного напряму почнуть експлуатувати нові зчіпки одразу після їх реєстрації. Завдяки отриманню чергової партії модельний ряд «Прометей Авто» розширився тягачами DAF і напівпричепами Wielton.

Раніше ми повідомляли, до кінця року Група «Прометей» планує суттєво оновити свій вантажний автопарк сотнею нових машин.