Техніка

ГК «Прометей» розвиває напрямок транспортної логістики

Зерноторгова Група Компаній «Прометей» отримала новий вантажний автотранспорт для перевезення с/г продукції. Чергова партія тягачів марки MAN TGX з напівпричепами Wielton у кількості 19 одиниць отримана підрозділом «Прометей Авто» в рамках реалізації стратегії транспортної автономності Групи.

Про це AgroTimes розповідають у прес-службі Групи.

Оновлення вантажного автопарку здійснюється як за рахунок власних коштів, так і за лізинговими програмами з банками-партнерами Групи.

Отримані тягачі TGX 18.440 є представниками нового покоління вантажних автомобілів MAN Truck Generation, що перемогли у конкурсі «Міжнародна вантажівка року 2021» (International Truck of the Year 2021). Напівпричепи виробництва Wielton відрізняються високими стандартами якості, тривалим терміном експлуатації та бездоганними параметрами безпеки. Придбана техніка відповідає євростандарту Євро-5, що регулює вміст шкідливих речовин у вихлопних газах.

«Реалізація інвестиційного проекту обумовлена необхідністю переорієнтації логістичних шляхів з морського на авто- та залізничний транспорт. Ті транспортні коридори, що були ефективними до війни, зараз не працюють, тому зернотрейдери шукають альтернативні рішення. Водночас проблема накопичення агропродукції на складах по всій Україні потребує нарощування авто- та залізничного вантажообігу. Низька пропускна спроможність залізничних шляхів, унаслідок завантаженості, ускладнює проблему дотримання графіку експортних поставок с/г продукції. Все це дає потужний стимул розвитку власної транспортної логістики», – зазначають у компанії.

Наступне постачання вантажної автотехніки відбудеться у другій декаді серпня. Модельний ряд «Прометей Авто» буде розширено тягачами DAF та напівпричепами Schmitz . Окрім того, очікується передача чергової партії напівпричепів Wielton. Зазначають, що зчіпки, отримані в рамках першої партії, вже задіяні у логістичному процесі.

Коментуючи реалізацію чергового великого інвестиційного проекту, власник Групи «Прометей» Рафаель Гороян зазначив, що попри складні умови через війну компанія націлена на подальший розвиток:

«Навіть у такий важкий для країни та бізнесу час ми знайшли можливість придбати ці машини для збільшення обсягів, нарощування потенціалу українського агробізнесу. Незважаючи на бойові дії, ми зуміли реалізувати свої амбіції щодо серйозного посилення власного вантажного автопарку».

Разом з тим відзначають, що закупівля нової техніки є гарантом безперебійної роботи трейдерського та елеваторного напряму ГК «Прометей».

Раніше ми повідомляли, арарії залучають кредити на здійснення трейдингової діяльності.