Техніка

«Прометей» оновлює технопарк для переорієнтації на нові логістичні напрямки

Одна з найбільших зерноторгових компаній України ГК «Прометей» оголосила про реалізацію масштабного інвестиційного проекту, в рамках якого планує закупити 100 нових моделей вантажного автотранспорту та до кінця року довести цей показник до 150 одиниць.

Про це AgroTimes розповідають у прес-службі ГК «Прометей».

Придбання нових зерновозів для підрозділу ГК «Прометей Авто» здійснюється в рамках програми розвитку транспортної автономності Групи «Прометей». Оновлення автопарку реалізується за рахунок власних коштів і за лізинговими програмами банками-партнерами Групи – Таскомбанк, ОТП і Банк Альянс.

У релізі зазначають, що наразі «Прометей» експлуатує 24 одиниці вантажної автотехніки. Надходження обсягом 60 машин буде здійснено протягом найближчих 1,5 місяців і планується до завершення до кінця серпня поточного року. Подальші поставки реалізовуватимуться поквартально. Запуск у роботу перших нових 10 машин очікується вже до середини липня.

Автопарк поповнять новими тягачами марки MAN TGA, а також DAF. Крім того, в переліку нової техніки, що планують придбати – причепи Schmitz Cargobull і Wielton .

«Необхідність подальшої реалізації проектів із посилення підрозділу «Прометей Авто» обумовлена переорієнтацією логістичних потоків на напрямки, які б були альтернативою морським, а це, насамперед, авто- та залізничні перевезення. Подальший розвиток цих напрямів з урахуванням наявної блокади морпортів вимагає від нас адекватного розвитку транспортної логістики Групи», – йдеться у повідомленні компанії.

«У найважчі часи Компанія «Прометей» інвестує в «довгі» та «важкі» активи. У воєнний час ми придбали 3 елеватори та маємо намір зберегти темпи реалізації інвестпроектів і в майбутньому. Реалізація масштабного плану оновлення підрозділу «Прометей Авто» – це підтвердження того, що ми, по-перше, професійно ставимося до інвестицій і спрямовуємо ресурси туди, де в цьому є потреба чи існує певний дефіцит; по-друге, ми повністю контролюємо ризики на кожному етапі інвестплану. Інвестиції в «довгі» гроші – це найризикованіше, але чим професійнішою стає компанія та твердіше стоїть на ногах, тим успішніше в неї виходить контролювати ці ризики. Ми віримо в перемогу України! Я вірю в подальший розвиток і досягнення наших амбітних цілей! І це рухає нас навіть у воєнний час робити інвестиції», – зазначає власник ГК «Прометей» Рафаель Гороян.

Нагадаємо, «Прометей» спрямував майже 2 млн. грн. на допомогу армії.