Техніка
Головне:
Техніка

FieldView ефективна у плануванні врожайності, - досвід «Трієл Агро»

У господарстві «Трієл Агро», що на Херсонщині, активно користуються цифровими даними в роботі та під час планування діяльності. Зокрема, відзначають зручність і ефективність застосування платформи FieldView, що пропонує збирання й аналіз польової інформації.

Про це AgroTimes розповів заступник директора ПП «Трієл Агро» Сергій Арсентьєв (Херсонська обл.).

«Ми користуємось програмою FieldView від Bayer. Вона надає зручне документування всіх робочих процесів на полі. Можна подивитися дані супутникового моніторингу та порівняти стан посіву, наприклад, зараз і десять днів тому. Якщо бачимо якісь проблеми, то виїжджаємо на поле. Це значно економить час, особливо, якщо господарство займає більше тисячі гектарів», – зазначає заступник директора господарства.

Так, завдяки програмі FieldView можна переглянути, які роботи проводились на певній ділянці, який гібрид висіяний, які добрива вносили, з якою нормою обприскували посів тощо.

«Дуже зручно порівнювати поля з різним обробітком ґрунту, маючи карти врожайності та різні дані, що надає програма. Можна розрахувати врожайність з певною технологією, гібридами та добривами. Все можна ввести та наглядно побачити результат, який можемо отримати. Це дуже допомагає вдало підібрати насіння та дійсно ефективні препарати», – додає Сергій Арсентьєв.

Нагадаємо, платформа FieldView пропонує автоматичне створення карт-завдань. Раніше повідомлялося, коригування технології на основі агрономічних даних дає найбільшу прибавку врожаю.

Журнали