Техніка

Claas співпрацюватиме з Climate Corporation

Claas співпрацюватиме з Climate Corporation

Claas розпочинає глобальну співпрацю з Climate Corporation, що входить до складу корпорації Bayer. Партнерство має забезпечити фермерам безперебійний зв’язок та необмежене зберігання згенерованих машинами агрономічних даних безпосередньо на персональному акаунті FieldView.

Про це повідомляється на сайті компанії-виробника.

Фермери, які використовують FieldView та Claas Telematics, отримують захищений доступ до таких даних, як звіти про врожайність та карти, середня вологість зерна, а також цифровий запис про виконану в полі роботу.

За словами Майка Стерна, голови Climate Corporation, фермери десятиліттями збирають дані зі свого сільськогосподарського обладнання. Те ж саме стосується погодних даних, даних про ґрунти, урожайність і так далі. Якщо поєднати всю цю інформацію із прогнозними  моделями Climate Corporation, фермери зможуть отримувати значно кращі результати від своєї роботи. Цьому допомагатиме штучний інтелект, який збільшить ефективність та зменшить ризики.

Прямий і безпечний обмін даними з Climate FieldView за допомогою API Claas дозволить користувачам ще краще інтегрувати машини в існуючу фермерську інфраструктуру. Це спростить документування та допоможе уникати помилок та втрачати дані.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!