Агромаркет

Аграрний підрозділ Bayer впроваджує нову організаційну структуру

Аграрний підрозділ Bayer оголосив нову стратегію виходу на ринок. Компанія пропонуватиме портфель інноваційних засобів захисту рослин, найкраще в своєму класі насіння кукурудзи і ріпаку бренду Dekalb, а також цифрову платформу Climate FieldView.

«Різні сегменти партнерів на ринку (дистриб’ютори, агрохолдинги, незалежні господарства та маленькі ферми) потребують індивідуальної стратегії продажів. Саме тому ми впроваджуємо нову організаційну структуру, яка буде гнучкішою до потреб ринку й орієнтована на клієнта», – зазначив керівник Аграрного підрозділу компанії Bayer в Україні Франк Хатке.

Тому Аграрний підрозділ вирішив розподілити ресурси, орієнтуючись на ключові для бізнесу культури та їхні частки у вирощуванні в певних областях. У регіонах із найбільшою часткою кукурудзи клієнтів обслуговуватимуть два регіональні представники, один із насіння, інший – із засобів захисту рослин (ЗЗР). В областях, де більше вирощують інших культур, один представник забезпечуватиме потребу клієнтів як у насінні, так і в ЗЗР.

«Такий розподіл ресурсів є результатом глибокого аналізу, який почався відразу після завершення угоди з Monsanto», – наголосив Франк Хатке.

Також серед пріоритетів Bayer – збільшення можливостей співпраці в точному землеробстві. За допомогою елементів штучного інтелекту і машинного навчання цифрова платформа Climate FieldView опрацьовує зібрані дані, починаючи з карт урожаю, інформації про збирання, карт вегетації, а алгоритми аналізують проблеми і допомагають агровиробникам приймати більш обґрунтовані і точні рішення, не витрачаючи час на проведення окремих дослідів і облік результатів.

«Після об’єднання у нас з’явилася можливість надати ринку унікальні інноваційні рішення майже по всіх культурах. Наш успіх стане результатом співпраці всіх команд, які працюють в компанії на користь аграріїв, споживачів та задля збереження навколишнього середовища. Ми пишаємося нашим колективом і тим, що кращі з кращих фахівців в сільському господарстві України працюють у нас», – зазначив Франк Хатке.

Зазначається, що нова комерційна структура буде оголошена на початку 2020 року.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!