Техніка

Аграріям репрезентували революційні рішення в конструкції садового трактора

садовий трактор
Трактор New Holland T4

Для роботи в саду розробили сучасний і маневрений трактор з інноваційними рішеннями, що підвищують універсальність машини у виконанні спеціалізованих завдань. Агрегат також вирізняється стабільністю та зручністю виконання операцій за складних умов.

Про це під час Міжнародного практичного форуму «Інтенсивний сад» розповів регіональний представник компанії «Агротерра» Тарас Ліцовський.

«Компанія New Holland створила трактор Т4 у трьох версіях – V, N, F. Він може комплектуватися двигунами потужністю 65, 78, 87 та 97 к. с. Букви V, N, F відповідають різним розмірам машин. Версія V має радіус повороту 3,4 м, але, на жаль, вона не може комплектуватися переднім мостом. Якщо трактор обладнується переднім мостом SuperSteerТМ, то радіус його повороту буде становити всього 2,9 м», – відзначає Тарас Ліцовський.

За його словами, передній міст не лише забезпечує якісний розворот трактора з обладнанням, його конструкція також надає перевагу у збільшеній колісній базі, завдяки чому можна дати більше навантаження на задню вісь. Відтак, трактор є більш стабільним і може працювати на схилах.

«Одним із революційних рішень, на думку, є герметична кабіна Blue Cab із системою кондиціювання повітря, що дозволяє працювати за умов агресивного середовища. Фільтри очищають повітря від пилу та хімічних речовин. Система вентиляції втягує на 20% більше повітря, ніж у стандартних кабінах. Завдяки цьому ми можемо швидше охолодити або нагріти кабіну. Таке оснащення створює комфортні та безпечні умови для роботи оператора», – розповідає Тарас Ліцовський.

Не зважаючи на невеликий розмір кабіни, вона залишилася дуже ергономічною. Оператор має легкий і швидкий доступ до всіх функцій і даних.

Виробник надає широкий вибір трансмісій. Крім того, є можливість укомплектувати коробку передач ходозменшувачем, що дозволить виконувати операції дуже точно, з мінімальною швидкістю руху трактора – 0,2 км/год. Та незалежно від того, чи комплектується трактор ходозменшувачем, транспортна швидкість зберігається (до 40 км/год).

«Щодо гідравліки трактора, то виробник надає можливість встановлювати від 2 до 10 гідровиходів (6 ззаду і 4 спереду). Для більшого потоку рідини встановлюється насос з відкритим центром. Також можна забезпечити закритий тип гідравліки з потужністю 110 л/хв. Таким чином трактор може працювати з будь-яким навісним обладнанням і виконувати будь-які завдання. Загалом машини можна обладнати різними опціями відповідно до потреб клієнта, обрати зручний розмір і оптимальну комплектацію трактора», – зазначає Тарас Ліцовський.

Нагадаємо, New Holland оновив лінійки спеціальних тракторів T4 та Т3.