Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Дрони та штучний інтелект точніше прогнозують урожай яблук

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Британський стартап Outfield Technologies, який асоціюється з Cambridge Judge Business School, вирішує цю проблему за допомогою безпілотної технології, 3D-комп’ютерних зображень та штучного інтелекту.

Про це повідомляє Cambridge Network.

При вивченні дерев з висоти 30 метрів за вісім тижнів після збору врожаю, камери безпілотників та і комп’ютерний аналіз фотографій дають набагато кращу оцінку врожаю врожаю. А це має великий вплив про фінансові показники виробника яблук.

«Навіть за день до збору врожаю виробник дізнається врожай лише з точністю близько 80 відсотків», — каже співзасновник Outfield та комерційний директор Джим МакДогалл. «Виробники заздалегідь продають урожай дистриб’юторам, тому їм доводиться мати запас у 20%, щоб виконати свої зобов’язання. Це означає, що ці 20% продаються за пенні на фунт, або їх просто залишають гнити».

Завдяки аналізу квіткових бруньок на ранній стадії зростання, виробники мають точну інформацію для внесення речовин, що проріджують зав’язь. Яблуні з занадто великою кількістю квітів дають менші яблука під час збору врожаю, тоді як занадто мало квітів  призводить до формування великих яблук, які важко продати, оскільки споживачі звикли до певного розміру.

Читайте також:Вертоліт перетворили на дрон для точного землеробства

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!