Техніка
Головне:
Техніка

DroneUA та НУБіП підписали меморандум про співпрацю

DroneUA і Національний університет біоресурсів і природокористування України підписали меморандум про співпрацю.

Про це повідомляє прес-служба DroneUA.

«Більше 5 років співпрацюємо з різними кафедрами НУБіП. Для нас це найкращий профільний університет країни. Саме тут готують більшість висококваліфікованих спеціалістів, із якими нам доводиться зустрічатися на ринку. Ми з НУБіП маємо спільні цілі й напрямки, у яких можемо сильно доповнити один одного. Вдячні університету за можливість такого партнерства» – зазначає співзасновник DroneUA Валерій Яковенко.

Щоб реалізувати проекти у сфері аграрної науково-технологічної освітньої діяльності, розробки прогресивних технологій агрохімічного сервісу сільського господарства та впровадити інновації в агровиробництво було налагоджено тісне й продуктивне партнерство з кафедрою агрохімії та якості продукції рослинництва агробіологічного факультету НУБіП України.

Так, першим кроком після підписання Меморандуму про співробітництво стали зміни в навчальному процесі – для бакалаврів ввели навчальну дисципліну «Безпілотне обприскування і бакові суміші». Також вдалося відкрити й успішно акредитувати освітньо-професійну програму підготовки магістрів «Агрохімсервіс у прецизійному агровиробництві».

Нагадаємо, агродрон від DronUA вперше в Україні придбали у лізинг зі страхуванням. Раніше повідомлялося, компанія LEHNER почала співпрацю з університетом НУБіП.

Журнали