Техніка
Головне:
Техніка

«Цеппелін Україна» святкує 25-річчя та будує нову Штаб-квартиру

Проект нового сервісного центру «Цеппелін Україна»

«Цеппелін» святкує 25-річчя роботи в Україні та разом з тим будує новий головний офіс і сервісний центр «Цеппелін Україна». В основу будівництва заклали концепцію, що базується на «зелених» технологіях, зменшенні викидів СО2 до нейтрального рівня, енергозаощадженні та соціальній відповідальності бізнесу перед людством і природою.

Про це AgroTimes повідомляє прес-служба «Цеппелін Україна».

Наразі в Україні функціонує 12 філій «Цеппелін», що займаються поставками надсучасної спецтехніки, сервісу, запчастин і технологій.

Закладення капсули часу
на честь початку будівництва
Штаб-квартири «Цеппелін» в Україні

Після 25 років плідної роботи 15 квітня 2021 року компанія почала будівництво власної Штаб-квартири «Цеппелін» в Україні. Разом з тим головним завданням сталого розвитку Цеппелін є наміри перетворитися на нейтральну з точки зору викидів СО2 компанію до 2030 року. Тому в проектуванні нового офісу прагнули максимально ефективного використання природних ресурсів та застосуванні новітніх технологій, які дозволять зменшити шкідливий вплив на довкілля.

«Будівлі буде обладнано сонячними панелями, опалення постачатимуть теплові насоси, які також буде використано для вентиляції приміщень, щоб заощадити ресурси на кондиціонування – на вікна буде встановлено сонцезахисні жалюзі. Для економії водних ресурсів ми вирішили встановити очисну систему води для можливості її повторного використання в ремонтній майстерні, а також організувати збір та очищення дощової води з масляним сепаратором з метою зменшення навантаження на міську каналізаційну систему», – відзначають у повідомленні.

Площа території, яка підлягає реконструкції, складає 3,7 га, а площа будівель – 6700 м2.

Церемонія закладки капсули часу з нагоди початку будівництва нового офісу «Цеппелін Україна»

Нагадаємо, «Цеппелін» спрощує доступ до сервісу та запчастин. Раніше повідомлялося, сервісні центри «Цеппелін Україна» готують двигуни та інші агрегати до нового сезону.