Техніка
Головне:
Техніка

В Україні встановили надточний верстат Rottler EM105H для мехобробки та відновлення деталей спецтехніки

Для забезпечення швидкої та якісної механічної обробки базових корпусних деталей та двигунів розміром до 20 циліндрів, які використовуються в машинах для землерийних робіт у гірничій, будівельній, сільськогосподарській промисловості, енергетичних галузях та на промислових суднах, в Україні було встановлено верстат Rottler EM105H.

Про це повідомляє прес-служба компанії «Цеппелін Україна».

Як зазначається, верстат з числовим програмним управлінням в автоматичному режимі забезпечує розточку блоків циліндрів, шліфування поверхонь, контурне фрезерування та обробку співвісних отворів.

Його унікальною особливістю є висока точність позиціонування робочих інструментів та універсальність, що дає змогу за одну установку провести увесь комплекс вимірювальних, розточних та шліфувальних робіт із дотриманням допусків і стандартів САТ.

Це на дві третини зменшує витрати часу на механічну обробку та прискорює ремонт двигуна, що, в свою чергу, дозволяє повністю відновити заводські характеристики двигуна та швидше запустити машину в роботу, а також зменшивши час вимушеного простою під час ремонту.

Механічну обробку та відновлення блоків циліндрів, головок блоку циліндрів, колінчастих валів та інших деталей уже можна замовити у сервісних центрах компанії «Цеппелін Україна».

Журнали