Техніка

CLAAS розпочинає продаж автономної техніки у співпраці з AgXeed

Після перших успішних спільних проектів CLAAS посилює подальшу співпрацю з нідерландським стартапом AgXeed для розвитку та налагодження промислового виробництва автономних сільськогосподарських машин.

Про це повідомляє прес-служба компанії CLAAS.

«З цією метою інвесткомпанія Seed Green Innovations GmbH, що входить до групи CLAAS, разом з венчурним фондом Amathaon Capital та компанією AMAZONE Group прийняла участь у черговому раунді із залучення інвестицій. Seed Green Innovations GmbH була заснована компанією CLAAS саме для підтримки подібних інноваційних компаній, які хочуть відігравати ключову роль у формуванні майбутнього сільського господарства», – відзначають у публікації.

Співпраця між CLAAS і AgXeed розпочалася від моменту перших інвестицій навесні 2021 року й відтоді лише посилюється. Завдяки подальшому інвестуванню CLAAS забезпечує доступ до інноваційних технологій у галузі автономних сільськогосподарських машин, а AgXeed отримує усі переваги від міжнародної мережі та досвіду групи CLAAS у багатьох сферах, зокрема розробки, продажу та обслуговування.

«Наприклад, у травні 2022 року AgXeed підписав дистриб’юторську угоду з CLAAS Vertriebsgesellschaft mbH (CVG). А вже цього літа обрані німецькі та швейцарські дилери стануть першими партнерами з дистрибуції та обслуговування AgXeed. Окрім класичної моделі продажу AgBots, також будуть доступні декілька орендних моделей, що дозволять клієнтам зробити перші кроки у світ автономних сільськогосподарських технологій та протестувати їх у власних операційних моделях. З цією метою CVG вже включив дві моделі AgBot до власної онлайн платформи оренди сільськогосподарських машин FIRST CLAAS RENTAL», – додають у публікації.

Раніше ми повідомляли, Claas Group розробляє автономну систему кермового управління.