Техніка

AMAZONE стала стратегічним партнером стартапу AgXeed

Компанія AMAZONE зміцнила свою співпрацю з нідерландською компанією-стартапом AgXeed BV, посиливши свою фінансову участь у проекті. Ще одним інвестором і партнером із сільськогосподарського машинобудування виступає компанія CLAAS.

Про це повідомляє прес-служба компанії AMAZONE.

Завдяки такому посиленню й без того успішної співпраці, AMAZONE стає стратегічним партнером компанії-початківця AgXeed. Метою партнерства є подальше вдосконалення навісних знарядь AMAZONE з погляду їхнього автономного використання в полі. Тому важливою основою для співпраці є створення доступних інтерфейсів для забезпечення всебічної сумісності та зв’язку між машиною та навісним обладнанням й отримання таким чином максимальної вигоди для обох сторін. Основна увага приділяється клієнту, що дозволяє знайти найкраще рішення на ринку завдяки досвіду AgXeed, CLAAS та AMAZONE.

Автономні платформи AgXeed чудово поєднуються з продукцією AMAZONE: мінімальний тиск на ґрунт, оптимізований розподіл ваги та гнучкі зони кріплення відкривають нові можливості для самостійної розробки інтелектуальних рішень у галузі землеробства.

4-колісний AgBot з розпушувальною системою Schmotzer

Протягом останніх років AgBot на гусеничному ходу успішно використовується разом з ґрунтообробною та посівною технікою AMAZONE. А новий 4-колісний AgBot також можна експлуатувати з розпушувальними системами Schmotzer для механічної боротьби з бур’янами. Крім того, універсальний передній бункер FTender для посівного матеріалу та добрив, а також FT-P для ЗЗР і рідких добрив можна комбінувати з цілим рядом машин AMAZONE. Різні сенсорні системи постійно відстежуватимуть і аналізуватимуть виконану роботу.

Завдяки використанню таких технологій фермер матиме більше часу для кращого агрономічного та стратегічного управління сільськогосподарським бізнесом.

Робот AgBot на гусеничному ходу з ґрунтообробною технікою AMAZONE

Нагадаємо, Amazone випробовує революційну технологію обприскування SmartSprayer.