Техніка

CLAAS презентує нове покоління 4-роторних граблів

4-роторна граблі CLAAS LINER

Компанія CLAAS представляє нове покоління 4-роторних граблів з чотирма повністю новими моделями, що пропонують безліч інноваційних функцій і унікальних функцій, які полегшують роботу користувачів і забезпечують отримання високоякісного корму.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Серія складається з моделей: LINER 4700 TREND, LINER 4800 TREND, LINER 4800 BUSINESS, LINER 4900 BUSINESS.

Основою нових граблів є інноваційна основна рама з високоміцної сталі, геометрія якої аналогічна геометрії телескопічних кранів. Завдяки величезному поперечному перерізу конструкція в поєднанні з трапецієподібним профілем забезпечує рівномірний розподіл зусиль, що гарантує виняткову стабільність, підтверджену довгостроковими випробуваннями. Усередині розміщено захищений блок управління, електронний модуль і гідророзподілювачі.

На відміну від попередніх моделей, стріли висуваються за допомогою запатентованої системи з С-подібного профілю та направляючих, що дозволяє дуже швидко регулювати робочу ширину. У моделях BUSINESS стріли можна висувати індивідуально, в моделях TREND – попарно. Завдяки верхньому навішуванню всі моделі мають великий дорожній просвіт і хороший прохід.

Ширина захвату серії становить від 9,30 до 15 м. Ширина валка регулюється від 1,30 до 2,20 м (LINER 4700 ), від 1,40 до 2,40 м (LINER 4800) і від 1,40 до 2,50 м (LINER 4900). У моделях BUSINESS ширина валка регулюється гідравлічно за допомогою системи управління ISOBUS, що також дозволяє зберегти кілька значень ширини валка. У моделях TREND ширина валка регулюється без інструментів в транспортному положенні, за допомогою підпружиненого важеля.

Усі чотири ротора приводяться в рух механічно, від карданного валу. Це дозволяє збільшити обчислювальну потужність до 50% порівняно з гідравлічними приводами. Усі гіроскопи індивідуально захищені від перевантаження. У двох Y-подібних роздавальних коробках на основній рамі швидкість обертання валу знижена з 540 до 350 об/хв, що захищає трансмісію.

Раніше повідомлялося, CLAAS презентує нове обладнання для кормозбиральних комбайнів JAGUAR 900.