Техніка

CLAAS презентує нове обладнання для кормозбиральних комбайнів JAGUAR 900

Кормозбиральні комбайни CLAAS серії JAGUAR 900 мають нові функції, що забезпечують  постійний потік рослинної маси і підвищують продуктивність роботи.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Найважливішим нововведенням для серії JAGUAR 900 є розширення опцій приводу навісного обладнання. На додаток до механічного і регульованого приводів кукурудзяних жаток і підбирача ORBIS клієнти тепер можуть також вибрати другий гідравлічний привід. Це означає, що на зміну умов збирання можна реагувати автоматично або вручну з кабіни. Дослідження з прибирання силосу в Каліфорнії за допомогою оновленого JAGUAR 990 показали збільшення продуктивності роботи на 13,7%, у порівнянні з механічним приводом», – відзначають у повідомленні.

Крім того, тепер для MULTI CROP CRACKER MAX доступне нове зносостійке покриття BusaCLAD, що збільшує термін експлуатації в чотири рази.

Ще одна нова особливість JAGUAR 900 – це впорскування води за дуже складних умов збирання солодкого корму. Це запобігає залипанню каналу. Резервуар для води має об’єм 375 л і керується через термінал CEBIS.

Також для кукурудзяних жаток тепер доступне устаткування PREMIUM LINE: деталі зі зносостійкої сталі входять у стандартну комплектацію.

Нагадаємо, CLAAS модернізував великі жатки VARIO.