Техніка

«Червона зірка» перейменована на «Ельворті»

«Червона зірка» перейменована на «Ельворті»

22 квітня 2016 року одне з найбільших підприємств сільськогосподарського машинобудування України ПАТ «Червона зірка» змінило свою назву. Під час загальних зборів акціонери підприємства одноголосно підтримали нову назву заводу «Ельворті» (Elvorti) – на честь засновників: англійських підприємців Роберта і Томаса Ельворті.

Це перейменування – це повернення до історичної назви підприємства, яке свого часу було найбільшим виробником посівної техніки на території Європи.

Варто зазначити, що зміна назви не пов’язана з так званим «законом про декомунізацію», адже рішення про повернення підприємству історичного імені було прийнято керівництвом підприємства ще у 2008 році. Саме тоді було затверджено план ребрендингу заводу, який поступово втілювався у життя.
У рамках даного плану проводилась модернізація підприємства: впровадження нових технологій виробництва, заміна обладнання, переоблаштування виробничих площ тощо.

Наступним кроком стало виведення на ринок принципово нових та модернізованих машин: широкозахватних посівних комплексів, сівалок точного висіву, культиваторів, обприскувачів – техніки, яка відповідає вимогам споживача і здатна конкурувати на світовому ринку сільгосптехніки.

З 2013 року підприємство почало використовувати подвійний логотип CHERVONA ZIRKA/ELVORTI для маркування своєї продукції. І ось нарешті сам завод-виробник повернув собі історичну назву «Ельворті».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!