Техніка

Carbon Robotics представила новий робот, що знищує бур'яни лазером

Автономна машина Weeder Carbon Robotics

Компанія Carbon Robotics випустила автономний прополювач 3-го покоління. Він допомагає впроваджувати методи регенеративного землеробства, адже знищує бур’яни за допомогою лазера, що не шкодить ґрунту та здоров’ю людини. Разом з тим підвищується якісь зерна та врожайність культур.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Автономна Weeder Carbon Robotics пропонує новаторські технології та призначена для просапних культур. Роботи пройшли бета-тестування на фермах, працюючи на полях з різними культурами, включаючи броколі та цибулю.

Одним з найбільших перешкод на шляху до органічного землеробства є рентабельна боротьба з бур’янами. Weeder Carbon Robotics надає економічно вигідне рішення в боротьбі з бур’янами, яке виключає потребу в гербіцидах.

Разом з тим лазери не порушують мікробіологію ґрунту. Крім того, таке прополювання покращує якість культур і підвищує їх врожайність.

Автономна Weeder Carbon Robotics працює вдень і вночі, використовуючи систему навігації GPS і комп’ютерного зору. Камери з високою роздільною здатністю сканують ваше поле, посіви та бур’яни в режимі реального часу. Так, нові бур’яни швидко виявляються та одразу знищуються. Зокрема, робот може знищити більше 100 тис. бур’янів/год, використовуючи одночасно вісім лазерних модулів.

Так, роботи Weeder Carbon Robotics вже розпродані на 2021 рік.

Нагадаємо, роботи для агрогалузі здатні обробляти, сіяти та збирати. Раніше повідомлялося, скільки коштує польовий робот.