Техніка

BEDNAR відповідає на сучасні вимоги аграріїв новим поколінням культиваторів

Міжрядний культиватор BEDNAR ROW-MASTER RN_PROFI

Дедалі популярнішим стає міжрядний обробіток. Сьогодні він передбачає не лише стандартне розпушення міжрядь, а виконання кількох операцій за один прохід. Та окрім економії коштів, аграрії вимагають максимальної точності роботи без негативного впливу на врожай, а також все більшої адаптивності агрегатів саме до їх умов роботи. Нова модель міжрядного культиватора ROW-MASTER RN_PROFI відповідає всім цим вимогам.

Про це AgroTimes розповідають у прес-службі BEDNAR.

«Культиватори ROW-MASTER RN та RN_S користуються гарним попитом. Ми бачимо, що прополювання знову є популярним і цю тенденцію підтверджують, зокрема, багато провідних виробників цукрових буряків. Нашим клієнтам сподобалися ці агрегати переважно завдяки їх простоті та легкому налаштуванню без необхідності використання спеціальних інструментів. У розробці ROW-MASTER RN_PROFI ми використали наш досвід та оснастили агрегат всім необхідним, відповідно до сучасних трендів міжрядного обробітку. Зокрема, обладнали культиватор системою ROW-UNIT CONTROL», – описує еволюцію культиваторів директор з продажу Ян Беднар.

Нова модель ROW-MASTER RN_PROFI відрізняється від попередніх новою основною опорною рамою. Вона більш міцна й підготовлена до різних варіантів налаштування обладнання. Кліренс основної рами також був збільшений до безпрецедентних 90 см для міжрядного обробітку таких культур, як кукурудза та соняшнику на пізніх стадіях їх розвитку.

Основна несуча рама безшовна по всій ширині робочої ширини для зручності налаштування міжряддя. Окремі робочі стійки можна встановити з міжряддям від 45 см до 80 см. Серія RN_PROFI пропонує три моделі з робочою шириною від 4,8 до 9,6 м.

Серія моделей ROW-MASTER RN_PROFI пропонує систему посекційного управління ROW-UNIT CONTROL. На основі даних навігаційної системи окремі робочі органи поступово піднімаються та опускаються. Застосування системи мінімізує непрополені місця та пошкодження врожаю. Висота підйому окремих робочих стійок становить 45 см.

Моделі ROW-MASTER RN_PROFI включають перевірену конструкцію з використанням паралелограма. Кожна робоча стійка кріпиться до рами за допомогою паралелограма, що забезпечує відмінне копіювання рельєфу і точно підтримує встановлену робочу глибину.

Окремі моделі ROW-MASTER RN_PROFI можна легко пристосувати до міжрядного обробітку не тільки шляхом зміни необхідного міжряддя, але й завдяки широкому спектру додаткового обладнання для окремих робочих стійок.

Захисний диск
Захисний щиток

Робочі органи можуть бути оснащені лапами, долотами або спеціальними обрізними лапами, що без негативних наслідків розпушують ґрунт у міжрядді біля самого рядка культури. Для захисту посівів використовують захисні диски або стаціонарні захисні щитки. Спеціальне обладнання у вигляді гумових пальців є зручним інструментом, коли міжрядний обробіток проводиться на ранній стадії росту рослини. Гумові пальці працюють у рядку культури, обертальним рухом висмикуючи неглибоко вкорінені бур’яни.

Культиватор ROW-MASTER RN_PROFI за бажанням може бути оснащений висівними сошниками для посіву проміжних культур у міжряддях основної культури. Проміжна культура забезпечує найкращий захист від водної та вітрової ерозії. Крім того, це підвищує стабільність збору врожаю при підвищенні рівня вологи, а також може позитивно вплинути на вегетацію наступної культури. Додатковий набір обладнання для внесення рідких добрив також доступний, наприклад, у поєднанні з переднім навісним бункером FERTI-BOX FB_F. Рідкі добрива, наприклад РДК, можна вносити міжрядним культиватором у поєднанні з переднім навісним бункером для рідких добрив або з причіпним бункером FERTI-TANK FT 4000.