Техніка

BEDNAR презентує новинку - сівалку прямого посіву DIRECTO NO

BEDNAR презентує новинку - сівалку прямого посіву DIRECTO NO

Компанія BEDNAR вперше представила власну сівалку одинадцять років тому. З того часу компанія зосередилася на розробці нових сівалок і технологічних рішень для зручного використання таких складних агрегатів. У 2024 році BEDNAR розширює свій асортимент моделей сівалок, призначених для посіву по різним технологіям посіву.

Про це AgroTimes повідомили фахівці українського офіційного представництва компанії-виробника.

Так, однією з новинок є модель DIRECTO NO – сівалка для прямого посіву. Технологія прямого посіву є актуальною технологією в посіві зернових та проміжних культур, особливо в регіонах, де відчувається дефіцит вологи. Основною перевагою прямого посіву є економніше використання як вологи, так і витрат на обробіток ґрунту та посіву. Крім того, прямий посів запобігає ерозії ґрунту та забезпечує покриття ґрунту рослинними рештками, зберігаючи вологу та знижуючи температуру поверхні ґрунту.

У цій категорії техніки BEDNAR представляє сівалку DIRECTO NO. Назва походить від англійського терміну для прямого посіву, «пряма сівалка». Сівалка DIRECTO NO має двокамерний бункер під тиском об’ємом 5 000 л. Також доступний під замовлення ще один додатковий висівний бункер ALFA DRILL, об’ємом 400 літрів. Загальна кількість трьох бункерів гарантує різні варіанти посіву – посів основної культури з одночасним внесенням добрив, посів до трьох видів насіння або можливість одночасного внесення мікрогранульованих добрив.

Гарантований тиск сошника сівалки складає до 250 кг. Сівалка прямого посіву DIRECTO NO має міжряддя 16,7 см. Сошники сівалки розташовані в два ряди, щоб забезпечити їх плавне проходження через велику кількість післяжнивних решток або рослинного матеріалу.

Запатентовані дискові сошники закладають насіння на однакову глибину по всій ширині агрегата та ідеально копіюють нерівності як в поздовжньому, так і в поперечному напрямку. Високий тиск в 250 кг на кожен сошник сівалки гарантує рівномірне закладання насіння навіть у складних умовах.

Сівалка DIRECTO NO пропонує два варіанти внесення добрив. Добре відомий метод «насіння та добрив» означає, що насіння та добрива з окремих камер змішуються в трубопроводі, а готова «суміш» доставляється до розподільчої головки. Другий варіант – це внесення добрив за допомогою тукових дисків, які поміщають добриво під насіння.

Також сівалка має додаткове обладнання, що включає шнековий завантажувач для зручного наповнення двокамерного бункера та додаткові противаги, які збільшують вагу сівалки, що гарантує збереження заданої глибини посіву та притискного тиску на сошники сівалки навіть у складних умовах.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що SWIFTERDISC добре показав себе у вологих умовах.