Техніка
Головне:
Техніка

Amazone оновив сівалки Avant

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Amazone оновив сівалки Avant

Amazone оновлює асортимент сівалок Avant із переднім бункером. Він включає дві жорсткі моделі довжиною 3 і 4 метри та складану 6-метрову модель.

Про це повідомляє Farm-Connexion.

Універсальна і цінується за здатність працювати в будь-яких умовах, ця комбінація базується на роторному культиваторі Cultimix 01, який тепер включає складну версію з новими двосторонніми дефлекторами та вирівнювальним лезом, прикріпленим до ролика, і легко регулюється по висоті.

З переднього бункера FTender (1600 і 2200 літрів) насіння надходить на Avant 3 м і 4 м за допомогою одного транспортера, а на Avant 6 м – подвійним транспортером на сегментовані розподільні головки.

Нову лінію висіву TSE можна демонтувати та швидко відділити від рухомого інструменту, що також дозволить використовувати самостійно для підготовки полів кукурудзи та картоплі тощо.

Для швидкого пристосування до будь-яких умов тиск під час сівби гідравлічно контролюється і обмежується до 60 кг на елемент. Він оснащений електронним датчиком, що дозволяє передавати інформацію про рівень тиску безпосередньо на термінал Amatron 4 (Isobus) оператору.

Глибина висіву отримується централізовано за допомогою універсального інструменту від 0 до 6 см. Регулювання глибини централізоване з одного боку для версії з фіксованою рамою та з кожної половини для складаної версії.

Розподільні головки, залежно від робочої ширини, прикріплені безпосередньо до рами висівної лінії TSE і дуже близько до висівних агрегатів для оптимізованого транспортування насіння.

Потім окремі борони забезпечують накриття ґрунтом. Робочий кут регулюється. На важчих ґрунтах він буде агресивним і досить. У міру зносу зубів висоту можна регулювати до 5 положень. 

У транспортному стані 6-метровий складний варіант не перевищує 3 м в ширину. У стандартній комплектації Amazone постачається з легкорозбірним транспортним візком.

Читайте також: Amazone та Schmotzer випробовують нову систему рільництва

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ