Техніка

Amazone та Schmotzer випробовують нову систему рільництва

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Amazone та Schmotzer випробовують нову систему рільництва

Amazone об’єдналася з іншими німецькими компаніями Agravis (консультативна послуга для рільництва) та Schmotzer (механічні культиватори), щоб розпочати довгостроковий проект Controlled Row Farming (CRF).

Про це повідомляє Profi.

Мета шестирічного проекту – сприяти біорізноманіттю та одночасно досягати стійких доходів. На 10-гектарному полігоні Amazone у Вамбергені (поруч із основним заводом у Хасберген-Гасті), посіяно зернові культури, кукурудза, олійний ріпак. Бобові та вкривні культури посіяні у міжряддя 50 см, а зернові культури висіяно у подвійні ряди. Залежно від обороту, рядки можна змістити на 25см.

Сівба зазвичай проводиться в поєднанні з унесенням добрив. Механічний боротьба з бур’янами застосовується в поєднанні з рядовими хімікатами, цільовим застосуванням добрив та посівом рослин-попутників (немає прямого контакту з добривами та хімікатами врожаю) між рядами посівів. Кожен прохід завжди виконується за допомогою RTK-GPS та управління камерою, і залежно від посівів та погодних умов планується збирання рослин-компаньйонів.

Порівнюватимуться два різних режими CRF. Акцент першого – на максимальній врожайності з обмеженою конкуренцією рослин-компаньйонів. Другий буде зосереджений на біорізноманітті із зменшенням внесення добрив та ЗЗР.

Інженери-дизайнери Amazone та Schmotzer розроблять та апробовують нові технології, тоді як консультанти Agravis допоможуть вибрати правильні різновиди та вхідні дані для системи CRF.

Читайте також: Сівалка Amazone GreenDrill 501 агрегатується з культиваторами

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями