Техніка
Головне:
Техніка

Агрегат вертикального обробітку Salford RTS забезпечує оптимальну структуру ґрунту

Агрегат для вертикального обробітку Salford RTS

Агрегат для вертикального обробітку Salford RTS відрізняється від багатьох аналогів своєю конструкцією. Вона забезпечує рівномірний розподіл рослинних решток, покращує водний і повітряний обмін у ґрунті та добре вирівнює поле.

Про це розповів регіональний менеджер компанії АІКО Ігор Підлісний, пише журнал The Ukrainian Farmer.

«Кожен хвилястий диск установлено на індивідуальній пружинній стійці, що забезпечує ефект відбійного молотка для розбивання ущільнення ґрунту, й захищає стійки від забивання ґрунтом та рослинними рештками. Другим важливим елементом є наявність трирядної штригельної борони, яка має п’ять кутів атаки граблин, і за допомогою якої рослинні рештки рівномірно розподіляються по поверхні поля. Для системи вертикального обробітку це дуже важливий аспект, тому що якісний захист поверхні ґрунту від сонячних променів є запорукою збереження вологи в поверхневому шарі», – зазначає Ігор Підлісний.

І наостанок він відзначив пластинчастий коток зі спіральним розташуванням поперечних пластин. Він має 356 мм в діаметрі й забезпечує подрібнення грудок ґрунту, кондиціювання верхнього шару ґрунту, перемішування рослинних решток із ґрунтом і фінішне вирівнювання поля.

Раніше повідомлялося, СФГ «Клепачі» побороло ущільнення ґрунту з агрегатом Salford RTS.

Журнали