Техніка

AGCO та Trimble створюють спільне підприємство 

AGCO та Trimble створюють спільне підприємство 

Компанії AGCO та Trimble створюють спільне підприємство PTx Trimble, яке поєднує бізнес точного землеробства Trimble та технології JCA AGCO для кращого обслуговування фермерів на ринку точного землеробства зі змішаним автопарком. 

Про це повідомляє пресслужба AGCO.

За угодою, яка анонсована у вересні 2023 року, AGCO придбала 85% акцій нової компанії, а Trimble володітиме 15% акцій. Надалі PTx Trimble буде консолідовано у фінансовій звітності AGCO.

«Фермерам у всьому світі потрібні технології, які допоможуть їм працювати більш продуктивно та прибутково, одночасно зводячи до мінімуму вплив своєї діяльності на навколишнє середовище. PTx Trimble надасть фермерам ширший доступ до інструментів точного землеробства нового покоління, незалежно від того, які марки тракторів та знарядь вони використовують», – сказав Ерік Хансотія – президент та головний виконавчий директор AGCO.

Створення PTx Trimble розширює комплексну технологічну пропозицію AGCO у галузі наведення, автономності, точного обприскування, підключеного землеробства, управління даними та сталого розвитку.

Очікується, що консолідований виторг AGCO від точного землеробства перевищить $2 млрд до 2028 року.

Читайте також: Розкидачі Amazone за потреби автоматично відключають внесення добрив