Техніка
Головне:
Техніка

A.G.R Group оновлює технопарк універсальними агрегатами

A.G.R Group

Агрохолдинг A.G.R Group розпочав посівну кампанію 2021 із активного впровадження системи точного землеробства.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«На декількох кластерах були встановлені й підключені базові станції RTK (включені в мережу компанії Frendt). Вони покрили всі наші поля. Підготовлені карти полів в структурі кожного кластера були завантажені в монітори техніки, з навігацією для тракторів, які агрегуються з сівалками точного висіву Kinze 3600 та 3605 і Horsch Maestro. У моніторах є контури, посівні маршрути та лінії посіву AB – оператору достатньо вибрати лінію і почати операцію посіву», – йдеться в повідомленні.

Відповідно до стратегії підбору та використання техніки й агрегатів A.G.R Group також закупив дискові борони для проведення весняних робіт на полях, а саме Case IH True-Tandem 335 VT, які можуть виконувати на полі декілька операцій.

Так, відзначають, що одне із завдань компанії – забезпечити технопарк універсальною технікою, яка здатна поєднувати декілька опцій.

«У агросекторі доволі часто трактори розподіляють: для сівби використовують легші за потужністю, а для обробітку ґрунту – більш важкі. Але в такому разі трактори простоюють і власники мають великі витрати на амортизацію, ремонт тощо. Те саме стосується і сівалок, і агрегатів до обробітку ґрунту. Одні й ті ж самі сівалки повинні сіяти як просапні культури з міжряддям 70 см, так і сою з міжряддям 30 см», – зазначає начальник відділу провадження та моніторингу технологій у рослинництві Сергій Хаблак.

Нагадаємо, A.G.R. Group інвестує в системи зрошення херсонського кластеру. Раніше повідомлялося, A.G.R. Group придбає три еколотайгери.

Журнали