Овочі - Ягоди - Сад

Завтра почнуть завантажувати знамениту баржу з кавунами

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:


15 серпня на вантажному причалі філії «Голопристанська» ТОВ СП «Нібулон» розпочнеться завантаження несамохідного судна компанії близько 300 тонн херсонських кавунів для транспортування в Київ.
Про це повідомляється на сайті компанії «Нібулон». 

На Київщині кавуни вивантажать на перевантажувальному терміналі ТОВ СП «Нібулон» у Переяславі та доставлять до торгових мереж, а судно завантажать зерном.

Четвертий рік поспіль «Нібулон» відправляє водним транспортом херсонські кавуни до столиці.

Ця історія розпочалася у 2017 році, коли компанія долучилася до пілотного проєкту Агентства США з міжнародної допомоги USAID «Створення ефективного логістичного ланцюга постачання плодоовочевої продукції». 

Так, уперше за останні 15 років від причалу у Голій Пристані відчалило несамохідне судно з 300 тоннами кавунів.  Ця подія топ-новиною інформагенцій та соціальних мереж, а «кавуни з баржі» користувалися популярністю в супермаркетах.

Зібрані на полі кавуни обережно вручну складають у картонні контейнери євростандарту, розміщені на піддонах у вантажівці. На річковому терміналі в Голій Пристані краном завантажують піддони на дно несамохідного судна. У закритому судні водним шляхом, на якому немає ям та вибоїн, доставляють товар у порт призначення. Там так само піддони з контейнерами розвантажують краном і відразу завантажують у рефрижератори, які розвозять кавуни в супермаркети.

Відходів практично немає, тоді як при перевезенні автотранспортом насипом 10-13% продукції зазнає механічних пошкоджень. 

Читайте також:Ціни на кавуни почали знижуватися

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями