Овочі-Ягоди-Сад

Заморозки пошкодили до 30% площ плодово-ягідних насаджень Львівщини

Заморозки пошкодили до 30% площ плодово-ягідних насаджень Львівщини

Нічні заморозки до -3ºС точково вплинули на плодово-ягідні насадження Львівських садівників і ягідників, подекуди пошкодивши в окремих господарствах до 15-30% площ насаджень.

Про це повідомляють в департаменті агропромрозвитку Львівської ОВА.

За інформацією садівників, вибірково постраждали зав’язі кісточкових насаджень – вишні, черешні, сливи та пізні сорти яблунь, які отримали пошкодження цвіту. 

Частково заморозки вплинули і на ягідні культури, зокрема в окремих господарствах є пошкодження суниці садової відкритого грунту та смородини.

Поряд з тим, в області вже розпочався сезон збору врожаю сортів ранньої суниці садової, яку аграрії реалізовують на ринках міста  і області.

«Через аномально теплу погоду і ранню весну на Львівщині на три тижні раніше ніж минулого року розпочався сезон збору тепличної суниці садової. Сезон збирання врожаю суниці відкритого грунту очікується вже у третій декаді травня, що також на 2-3 тижні раніше минулого року. Маємо надію, що незважаючи на часткове пошкодження ягідників будемо з хорошим врожаєм», – прокоментувала Тетяна Гутьман, директорка департаменту.

Читайте також: Експерт спрогнозував урожай та ціну яблук і груш