Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Заморожування лохини –– питання часу й зниження ціни, — думка

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Іван Калінін, засновник компанії «Атлас», вважає заморожування лохини питанням часу, адже ціна на цю ягоду неминуче знизиться разом зі зростанням її пропозиції.

Про це він повідомив у коментарі AgroTimes.

«Я вважаю, що в заморожуванні лохини є перспектива», –– відзначив Іван Калінін. «Враховуючи стабільне збільшення площ вирощування цієї культури не тільки в Україні, а й у світі, можна прогнозувати, що через певний проміжок часу відбудеться падіння ціни на цю продукцію. Це буде наступного року, або через декілька років, побачимо з часом. Але цього не уникнути. Коли ціна лохини знизиться до 40 грн за кілограм, її можна буде приймати для заморожування». 

Експерт відзначив, що в цьому році інтерес до ягід лохини серед українських споживачів істотно підвищився. Завдяки цьому ціна на внутрішньому ринку просіла не так сильно, як могла б, адже реалізувати свіжі ягоди лохини на європейський ринок більшість українських виробників не змогла через відсутність потрібних сертифікатів на товар.

«У цілому, попит на заморожені ягоди лохини серед європейських країн є. У майбутньому на світовому ринку лохини ми будемо конкурувати з Канадою та США», –– додав експерт.

Читайте також: У Центральній Польщі на місці яблунь садять ягоди

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!