Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

За три роки представлять цибулю, стійку до хвороб

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
За три роки представлять цибулю, стійку до хвороб

Компанія Syngenta за 3 роки обіцяє представити гібриди цибулі, стійкі  до несправжньої борошнистої роси, фузаріозу та білої гнилі.
Про це повідомляє FreshPlaza.

«Ці сорти доступні вже в короткостроковій перспективі. Але у нас є дещо новеньке і в довгостроковій перспективі. Схрещування цибулі для забезпечення стійкості до хвороб, таким як фузаріоз і біла гниль – актуальне питання. Ми плануємо вивести нові червоні і жовті сорти цибулі протягом трьох років. Вони будуть стійкі до несправжньої борошнистої роси», – заявив представник компанії Кіс Джейкобс.

Вже зараз в Нідерландах тестуються нові високоврожайні сорти цибулі Promotion і Nation.

«Сорт Promotion був посаджений торік на площі близько 250 гектарів, переважно, в глинистому ґрунті як досить універсальний сорт. Таким чином, він надійшов у продаж в цьому році, –  розповів Кіс Джейкобс. – У нього сильна коренева система, тому сорт дає високі врожаї великих цибулин. Сорт Nation планується до презентації в 2021 році. Це ранній сорт, який можна висаджувати в піщаний грунт, він підходить для продажу прямо з поля і короткочасного зберігання».

У компанії вважають, що обидва сорти – хороша новина для виробників цибулі. У них сильна коренева система і вони швидко ростуть. Отже, більш стійкі до суворих умов вирощування останніх років, що робить сорти дуже привабливими, враховуючи несприятливі погодні умови.

Читайте також: Ціни на цибулю в Україні можуть бути високими, а можуть і впасти

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ