Овочі-Ягоди-Сад

За допомогою грантів підприємство з Полтавщини посадило 25 га садів та збудувало теплиці

За допомогою грантів підприємство з Полтавщини посадило 25 га садів та збудувало теплиці

Фермерське господарство «Еко-край», що в селі Засулля на Полтавщини отримало грант від держави на суму 17 млн грн за програмою «єРобота» на розвиток садівництва і тепличного господарства. 

Про це повідомляє пресслужба Полтавської ОВА.

«Завдяки цьому аграрії змогли збільшити площі садів та побудували нові теплиці. 10 млн витратили на розвиток садівництва. Новими деревами яблук та груш засадили 25 га. 7 млн спрямували на будівництво теплиць. Реалізація цього проєкту дозволила створити нові робочі місця та розширити виробництво», – йдеться у повідомленні.

 Довідка: ФГ «Еко-край» створене у 2016 році. Основними видами діяльності підприємства є  вирощування фруктів, овочів, ягід, виробництво фруктових та овочевих соків, перероблення та консервування фруктів і овочів. Сад та ягідник повністю обладнані системою краплинного зрошення. Для зберігання плодів та ягід побудовані холодильні сховища. 

У 2018 році встановлено обладнання для виготовлення соку прямого віджиму. На сьогодні лінійка соків налічує 13 видів. У середньому за день підприємство може переробити 6 тонн яблук та виробити 4 тонни соку.

Започатковано сушіння плодів і ягід. Під ТМ «Еко-край» виготовляють яблучні чипси, цукати і пастилу. 

Нещодавно започаткована продуктова лінійка авторських натуральних соусів.

У власній мережі фірмових магазинів «Еко-край» представлений широкий асортимент соків прямого віджиму, джемів, соусів, пастили, цукатів, сухофруктів.

Читайте також: Органічний ягідник отримав понад 2 млн грн компенсацій та кредитів