Овочі-Ягоди-Сад

Європейські виробники томатів закликають регулювати ціни на марокканську продукцію

На останній зустрічі Європейської групи томатів, яка об’єднує іспанських, італійських та французьких виробників, європейські виробники висловили своє занепокоєння масовим ввезенням томатів з Марокко.

Про це повідомляє La Voz de Almeria.

За останніми даними, опублікованими Оглядом цін і ринків Андалузької ради сільського господарства, тваринництва, рибного господарства та сталого розвитку, до передостаннього тижня квітня Марокко вже експортувало на європейські ринки трохи більше 95% з 285 тис. тонн, дозволених єврокомісією.

Для іспанських, італійських та французьких виробників та сільськогосподарських компаній це збільшення експорту томатів Марокко безпосередньо пов’язане зі зниженням цін на них в Європі. Воно також ставить під сумнів дотримання принципу переваги громади, правила, яким Європейський Союз мав на меті захистити власні виробництва від виробництв третіх країн.

Скарги виробників ЄС також зосереджені на поганому контролі над появою помідорів третіх країн на ринки Центральної Європи, включаючи турецькі.

З усіх цих причин європейська група томатів оголосила про своє рішення просити Європейську комісію переглянути перелік умов доступу томатів на ринки єврозони. Вони вважають, що це допоможе усунути дизбаланс у європейських цінах на томати, оскільки ціни марокканської продукції дуже низькі через нижчі витрати на виробництво.

Читайте також:Європейці віддають перевагу невеликим томатам

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!