Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Єгиптяни розраховують збільшити експорт цибулі

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Через великий попит на ринках Європи, арабських країн та Канади, єгипетський експортер планує збільшити постачання цибулі за кордон.

Про це повідомляє FreshPlaza.

«Єгипет отримав хороший урожай червоної цибулі, який почали збирати 15 квітня. Жовта цибуля достигла через місяць, 15 травня, а біла – у лютому. У нас завжди великі запаси червоної та жовтої цибулі, оскільки їх можна експортувати до восьми місяців, з травня по грудень, забезпечуючи при цьому високу якість. Перший клас проходить до вересня, а другий – з жовтня по грудень», – розповів комерційний менеджер компанії Garlico Мохамед Шаабан.

За його словами, цього сезону доводиться конкурувати з турецькою, американською та індійською цибулею. Однак єгипетська цибуля все ще є найбільш затребуваною цибулею по всій Європі, арабських країнах та Канаді. 

Через ситуацію з Covid-19 міжнародний ринок відчуває нестачу цибулі. Ресторани та готелі знову відкриваються, заводи з переробки знову відкрилися, і тому на даний момент величезний попит на цибулю. Найвищий попит у Росії, Італії, Нідерландах, Греції, Румунії, Великій Британії.

Компанія Garlico цього року хоче поставити значні обсяги цибулі до Великої Британії, вийти на французький, німецький та північноамериканський ринки, які вимагають великих обсягів, потребують продукцію преміум якості з відповідними цінами. Компанія планує експортувати 100 тис. тонн. Поки що виконано 35% плану.

Читайте також: Ціни на цибулю в Україні можуть бути високими, а можуть і впасти

Джерело:
AgroTimes
Поділитись: