Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Єгипет не компенсує нестачу іспанських овочів

Нестача іспанських овочів призвела до стрімкого зростання цін на огірки, цвітну капусту, кабачки в інших країнах ЄС. Єгипет може бути альтернативним виробником овочів, але не цього року.

Про це повідомляє FreshPlaza.

За словами Ганса Корстена, генерального директора єгипетської компанії Partner in Sourcing, дефіцит овочів в Іспанії не може бути вирішений єгипетськими виробниками.

«Основна проблема полягає в тому, що ці овочі, такі як огірки, цвітна капуста та кабачки, які вирощуються для місцевого споживання, у багатьох випадках не відповідають вимогам до експорту» – сказав він.
За словами трейдера, египетським виробникам неможливо перейти до режиму експорту лише за один день.

Але, оскільки Єгипет має більш стабільний клімат, ніж Іспанія,європейським покупцям варто розглянути можливість розподілу ризику та мати постачання з двох джерел. Щоправда, логістика з Єгипту, порівняно з Іспанією, буде утруднена.

Нагадаємо, у двох провінціях Іспанії після шторму Філомена і сильних снігопадів зафіксовано рекордно низькі температури. Аномально низькі температури зафіксовані в центральній і східній частинах країни. У місті Моліна-де-Арагон (провінція Гвадалахара) стовпчик термометра опустився до -25,2 градусів за Цельсієм, а в місті Каламоча (провінція Теруель) – до -21 градуса за Цельсієм. 

У 41 з 50 провінцій Іспанії метеорологи випустили попередження про низькі температури. Низька температура встановилася навіть в тих частинах країни, де, як правило, тепло і взимку – Валенсії, Барселоні, Севільї і Мурсії.

Читайте також: Морози в Іспанії провокують ріст цін на овочі в ЄС