Овочі-Ягоди-Сад

Ягідний кооператив на Рівненщині почав комбайнове збирання ягід

Ягідний кооператив на Рівненщині почав комбайнове збирання ягід

СВК «Українські ягоди», що в селищі Мізоч на Рівненщині розпочав збирання врожаю комбайнами. Підприємство має повний цикл виробництва – від вирощування до заморожування, фасування і продажу продукції.

Про це повідомляє пресслужба Рівненської ОВА на своїй сторінці у Фейсбук.

«Ягідний бізнес у Мізочі розвивається попри війну, – зазначають в ОВА. –  Директор СВК «Українські ягоди» Юрій Гураль пішов у ЗСУ, тож кооператив очолила дружина Вікторія.

Сімейний бізнес із вирощування, переробки та заморожування ягід працює вже 7-й рік та має досить потужне виробництво.

На своїх насадженнях підприємство вирощує органічну малину та смородину. Тут діє повний цикл – від вирощування і заморожування до фасування і продажу ягід». 

Додають, що продукцію, переважно, експортують. В Україні з мізоцьких ягід варять джем, який додають до сухпайків для військовослужбовців.

«Це стрімкий бізнес. Ягоди мають короткий термін зберігання. Якщо впродовж 12 годин їх не реалізувати, продукт стає непридатним. Користуємося методом шокової заморозки, який допомагає зберегти цінні властивості та вітаміни ягід. Маємо цех, де встановлені шокові камери (глибокої заморозки ягід до мінус 30 градусів) і камери зберігання (до мінус 20 градусів). Це дозволяє заробляти і у міжсезоння», – розповіла Вікторія Гураль.

Читайте також: Волинський фермер платить за збір полуниці 35 грн/відро