Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Яблука можна експортувати за допомогою інтернет-біржі

Для експорту яблук на нові ринки можна скористатися майданчиком Service2Fruit, що працює за принципом інтернет-аукціону. 

Про це пише журнал «Садівництво по-українськи».

Майданчик створили бельгійські садівники у 2011 році, як альтернативу традиційному способу оптових продажів яблука і груші. 

За час існування сервісу через нього продано понад 300 тис. тонн яблука і груші, для цього було виконано понад 10 тис. успішних транзакцій. 

Платформа працює за принципом аукціону й доступна вісьмома мовами, також і польською та російською. Під час продажів покупець перераховує кошти на спеціальний захищений рахунок біржі, й продавець їх отримує після того, як плоди дістануться до замовника й той акцептує їхню якість. 

Service2Fruit — не лише зручний інструментом продажу, а й дозволяє швидко проаналізувати ринкову ситуацію, адже продажі плодів за допомогою сервісу здійснюються по всьому світу й інформація про ці транзакції доступна авторизованим користувачам. Для садівників сервіс майже безкоштовний: вони сплачують лише 1 євроцент з кілограму яблук, що продані завдяки платформі.

Українським садівникам сервіс презентували 26 липня 2019 року під час семінару, організованого компанією «Фреш Агро».

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!