Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Вирощені в горах огірки доставляють літаками

Компанія MamaMia Produce протягом останніх 15 років вирощує міні-огірки в горах Домініканської республіки і постачає їх в США літаками. Не зважаючи на коронавірусну кризу їй вдалося збільшити обсяги реалізації.

Про це повідомляє HortiDaily.

«Висота вирощування робить продукт унікальним, – поділився представник компанії Даніель Москера. – Більшість інших виробників вирощують їх на рівні моря, і ви дійсно можете побачити різницю в продуктах. Наші огірки надзвичайно хрусткі, мають більш темний зелений колір і мають дуже стійкий 1-дюймовий діаметр. Зазвичай плоди, які вирощуються на більш високій висоті, мають кращу якість, ніж плоди, вирощені на рівні моря, і це, безумовно, підтвердилось для наших міні-огірків».

Продукцію  MamaMia Produce доставляє до США літаками. Останні кілька місяців через пандемію це було складним завданням. 

«Авіаперевезення зменшилися приблизно на 50%, і такі товари, як ліки, або будь-які інші продукти, призначені для лікарень та передових ліній, були першими при авіаперевезеннях. Але ми працювали багато років і створили дуже хороші стосунки, що дозволило нам створити та попередньо забронювати простір, тому ми змогли продовжувати виконувати всі свої зобов’язання», – сказав Даніель Москера.

Частина продукції йшла на переробку. Під час коронавірусної кризи ці замовлення зменшилися. Але переробка була компенсована більшими замовленнями роздрібної торгівлі.

Компанія додала в свій асортимент пропозицію органічних міні-огірків. Вирощує продукцію і під приватними лейблами.

Читайте також: У польських супермаркетах Biedronka українські огірки видавали за місцеві