Овочі-Ягоди-Сад

Виробник теплиць вирощує в них виноград та полуниці

Виробник теплиць вирощує в них виноград та полуниці

Щоб удосконалювати конструкції теплиць, ТОВ «Будтеплицагро» має власне фермерське господарство, де в двох теплицях вирощує садові суниці на гідропоніці та виноград.

Про це повідомляє журнал «Плантатор».  

«Від багатьох подібних наше підприємство відрізняється тим, що ми не просто продаємо плівкові теплиці ангарного типу, а й самі їх використовуємо, – розповів Євген Корнейко, заступник директора зі збуту ТОВ «Будтеплицагро». – У двох теплицях власного виробництва 10 × 32 м наше фермерське господарство вирощує садові суниці на гідропоніці й виноград. Тобто з року в рік маємо можливість спостерігати, як під час експлуатації поводяться наші конструкції, та визначаємо, чи ймовірні подальші удосконалення та в підприємство починало з базових теплиць для культур, які не потребують підв’язування, потім додало посилені конструкції для рослин, що в’ються, та енергоощадні з подвійною плівкою й різними системами провітрювання: фронтальною, боковою, верхньою».

Наступним кроком було впровадження конструкцій тунельного типу «Весняні». Розроблені також теплиці круглої й готичної форми, засвоєно виробництво блокових теплиць.

Читайте також: У плівковій теплиці салати на гідропоніці ростуть цілий рік