Овочі-Ягоди-Сад

Виноград у високих тунелях менше пошкоджується шкідниками та має більшу врожайність

Дослідження Арканзаського університету (США) довело, що у високих тунелях виноград має менше проблем зі шкідниками, хворобами, вищу врожайність та якість плодів.

Про це повідомляє HortiDaily.

«Високі тунелі можуть допомогти знизити шкідників та підвищити врожайність винограду в Арканзасі», – сказала професорка садівництва та науковий співробітник відділу сільського господарства Арканзаського університету Елена Гарсія.

Вона пояснила, що високі тунелі — це вкриті пластиковою плівкою конструкції, схожі на теплиці, але пасивно нагріваються та охолоджуються. Вони забезпечують проміжний захист від навколишнього середовища між теплицями та відкритим ґрунтом.

Вирощування виноградуу відкритому ґрунті в Арканзасі може призвести до різноманітних проблем: вологий клімат сприяє розвитку багатьох грибкових захворювань та шкідників.

Читайте також: Виноград в теплицях окупився за три з половиною роки

«Виробники застосовують багато пестицидів при вирощуванні столового винограду для того, щоб мати економічно вигідний рівень врожайності», – сказала Елена Гарсія.

Професорка досліджує використання високих тунелів для вирощування винограду з 2014 року. Вона провела два дослідження, в результаті яких дійшла висновку, що столовий виноград, який росте в тунелях, має кращі врожаї та якість плодів, а тиск шкідників також сильно знизився.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!