Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Овочі - Ягоди - Сад

Вітчизняні розсадники суниці зловживають гормонами, — фермер

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Фермер із Київщини Олександр Павловський мав невдалий досвід купівлі неякісних саджанців суниць садових у вітчизняних розсадниках. За його словами, рослини “перегодували» гормонами, які перешкоджали формуванню квіток. 

Про це пише журнал «Плантатор»

–– У нас була проблема з тим, що 5 тис. саджанців вітчизняний постачальник «перекачав» гормонами, і ми фактично викинули 5 тис. доларів на вітер. Ріжки були розміром з кулак, по десятку на рослині, але без жодної квітки чи столона.

Ще одна проблема –– зараженість хворобами і шкідниками. Найгірші шкідники –– невидимі, такі як цикламеновий кліщ. Ми мали з ним проблему, частково шкідника вдалося побороти, але ціна питання –– дві третини врожаю. 

На думку фермера, замовляти посадковий матеріал у вітчизняних постачальників –– це як гра в рулетку. Тому для свого господарства фермер має за краще завозити саджанці з-за кордону.

Читайте також: Червневі чи нейтральні — визначаємось на старті

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!