Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Вітчизняні ранні персики на третину дорожчі, ніж торік

Цього тижня почалося збирання ранніх персиків на півдні України. Ціна на перші партії цього фрукта становить 27-40 грн/кг, що в середньому на 34% вище, ніж на початку сезону минулого року.
Про це повідомляє EastFruit

Збирання триває в південних районах Одеської області. Однак уже на початку наступного тижня збирання ранніх сортів персика розпочнеться в Херсонській, Запорізькій і Миколаївській областях.

Перші партії персика цього року надійшли у продаж фактично в ті ж терміни, що і роком раніше, при цьому ціна на перші партії даних фруктів в середньому на 34% вища, ніж на початку сезону минулого року.

Так, на даний момент перші партії персика ранніх сортів українські садівники пропонують до продажу за ціною 27-40 грн/кг ($1,01-1,5/кг). Більш масово вийти на ринок українські виробники планують приблизно через 10 днів.

За словами самих садівників, урожай персика в поточному році буде значно нижчим за торішній. Основною причиною зниження валового збору даних фруктів стали неодноразові заморозки в квітні і травні, в результаті чого багато господарств півдня втратили значний відсоток врожаю персиків і абрикосів.

Читайте також: На Львівщині зосереджуються на пізніх персиках