Овочі-Ягоди-Сад

Вітчизняна компанія вирощуватиме паприку для виробництва природного барвника

Компанія «Натур Світ» (Суми) на замовлення індійської виробничої компанії планує вирощувати та переробляти в Україні технічну паприку для створення природного барвника, що застосовується в харчовій промисловості.

Про це повідомляє Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва.

Цього року у південних регіонах розпочали пілотний проект. Мета – визначення впливу кліматичних умов на стан дорослої рослини, можливість досягнення кольору пігменту, який відповідає стандартам виробництва фарбника.

Так, виробники з Херсонської, Запорізької та Миколаївської областей посадили паприку на невеличких ділянках в якості експерименту.

Представник компанії «Натур Світ» Ігор Андрієнко надав розрахунки рентабельності «папричного» бізнесу учасникам пілотного проекту. Якщо економічна вигода і надійність збуту підтвердяться, то перспектива вирощування паприки є привабливою.

«Представники індійської компанії вирощують перець в Китаї, однак китайські виробники використовують велику кількість гербіцидів, а у світі наразі попит на чисту продукцію. Індія шукає альтернативні території для вирощування паприки», – зауважила виконавчий директор фонду «Ласка» Ірина Купрієвич.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!