Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

«Натур Світ» відправить першу партію паприки на експорт

Компанія «Натур Світ» розраховує цього році зібрати першу товарну партію солодкої паприки і щорічно планують поставляти на експорт понад 20 тонн продукту.

Про це повідомляє АgroPortal.

За словами директора з розвитку компанії «Натур Світ» Ігоря Андрієнка, вже 25 фермерів з Херсонської, Запорізької та Миколаївської областей почали співпрацю з його компанією з гарантованими цінами викупу. 

Надалі компанія планує поставляти насіння солодкої паприки фермерам на безоплатній основі.

«Ми рекомендуємо починати вирощування з 10-20 соток, щоб зрозуміти нову культуру, проаналізувати свою економічну вигоду і в наступних сезонах масштабувати виробництво. Агротехніка паприки, яку до сих пір в Україні не культивували, дуже схожа на звичайний перець, тому вирощування не складає труднощів для наших аграріїв. Солодкий перець — розсадна культура. На момент пересадження у відкритий грунт її вік повинен становити 35-45 днів. З середини березня висаджується в теплицях, на початку-середині травня переноситься у відкритий грунт. Рослині потрібно 110 днів вегетації у відкритому грунті, щоб досягти бажаного врожаю», — розповів Ігор Андрієнко.

Вся зібрана продукція йде на промислову переробку, тому не вимагає ідеального зовнішнього вигляду, як для торгових мереж, а урожай збирається одноразово, що істотно заощаджує ручну працю.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!