Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Вчений назвав найсмачніші сорти кавунів

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

На закритій дегустації популярних сортів кавунів перемогли вітчизняний сорт Чарівник та американський Крімсон світ, повідомив директор Південної державної сільськогосподарської дослідної станції НААН України Володимир Лимар.
Про це повідомляє «Новий день».  

«Наші науковці також аналізують потреби ринку – навіть закриту дегустацію найпопулярніших сортів кавуна вітчизняної та іноземної селекції проводили. На першому місця тоді виявився наш сорт Чарівник, на другому – американський Крімсон світ. Принагідно  з’ясувалося, що споживчі симпатії до баштанних в Україні та за кордоном дещо відрізняються.  Українці віддають перевагу кавунам із дрібним насінням, соковитою м’якоттю, щільній зернистій структурі, вагою 6-8 кг. Для іноземців важлива не стільки соковитість чи вміст природних цукрів, скільки однорідний розмір та вага – 4-6 кг», – розповів Володимир Лимар.

Він пояснив таку різницю не тільки зручністю транспортування та реалізації, а ще й особливостями споживання. 

«Українці просто відкраюють від кавуна скибку, та їдять собі без зайвого клопоту. А за кордоном кавуни вибагливіші гурмани подрібнюють кубиками, навіть у салати додають. А спробуй-но порізати дрібними кубиками смугастого велетня у 8, а то й 10 кг вагою» , – зауважив учений.

Читайте також:Постачання українських кавунів до Європи цього року значно затримується

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ