Овочі-Ягоди-Сад

В упаковці, що утримує модифіковану атмосферу, плоди черешні можна зберігати навіть два місяці

В упаковці, що утримує модифіковану атмосферу, плоди черешні можна зберігати навіть два місяці

За допомогою спеціальної упаковки плоди черешні та абрикоса без утрати товарних якостей у холодильному сховищі можна зберігати протягом  3-8 тижнів.

Увесь секрет – у матеріалі, із якого виготовлена упаковка: він здатен пропускати назовні надлишкову вологу, що виділяється під час клітинного дихання плодів, натомість співвідношення умісту кисню і вуглекислого газу усередині упаковки підтримується на наперед заданому рівні.

Технологія дає змогу зберегти у плодів високу щільність м’якушу. Для черешні вона рекомендована ще  й тому, що зберігає плодоніжки зеленими, а саме вони під час торгового обігу сигналізують про свіжість продукції.

Про те, яким має бути склад модифікованої атмосфери усередині таких упаковок, яких температурних режимів потребує черешня та які її сорти найбільш придатні для такого зберігання можна буде дізнатися із виступу  чеського науковця Павла Сурана із Інституту садівництва у Головусах.

Виступ відбудеться у рамках форуму «Інтенсивний сад-2018: Інновації без помилок», який 27-28 листопада пройде у Вінниці, у приміщенні Вінницької обласної філармонії.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!