Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

В українських супермаркетах з’являться вертикальні ферми зелені

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
В українських супермаркетах з’являться вертикальні ферми зелені

Ізраїльський стартап Vertical Field, який розробив вертикальну систему землеробства, підписав угоду з Moderntrendo S.R.O, сільськогосподарським дистриб’ютором в Україні, про розміщення своїх виробничих установок у мережах супермаркетів по всій країні.

Про це повідомляє Times Of Israel.

Пілотні вертикальні ферми зелені з’являться в національній мережі супермаркетів Varus на початку 2021 року, перш ніж поширитися до інших мереж. 

Varus має 95 магазинів у 25 містах і щодня залучає приблизно 260 тис. покупців.

Установки Vertical Field складаються з окремих блоків рослин, які можна переставляти за бажанням, щоб отримувати овочі місцевого виробництва. Ця зелена рослинна стіна підходить для вирощування овочів у магазинах, офісах та багатоквартирних будинках або де-небудь у міській місцевості, де мало місця, але багато стін.

Продукція, вирощена на вертикальній фермі не містить пестицидів, утворює менше відходів, ніж звичайне сільське господарство, і використовує на 90% менше води, зростаючи в точних кількостях в контрольованому середовищі з меншими циклами вирощування.

Ферми є модульними, розширюваними та пересувними, із повністю автоматизованим управлінням посівами та стерильним середовищем, що вимагає значно менших контактів з людьми. 

Нині Vertical Field пропонує вирощувати салат, базилік, петрушку, капусту і м’яту за конкурентоспроможними цінами.

Гай Еліцур, генеральний директор Vertical Field, зазначив у своїй заяві, що проект з Varus призведе до «нових проєктів з більшою кількістю мереж в Україні».

«Сьогодні ми створюємо пілотний проект спільно з Vertical Field, який у майбутньому буде лише на користь суспільству, адже впровадження інноваційних та патентованих технологій вертикального вирощування продуктів для міської екосистеми Vertical Field є новим рівнем в українському ринку», –  сказав Денис Бондар, директор з дистрибуції Moderntrendo в Туреччині, Східній Європі та Азії.

У грудні Vertical Field підписало багатомільйонну угоду з ізраїльською мережею супермаркетів Rami Levy про встановлення вертикальних ферм у приміщеннях магазинів.

Читайте також: На данській вертикальній фермі вирощуватимуть салат у 14 ярусів

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ