Овочі-Ягоди-Сад

В Україні необхідно побудувати ще 140-150 овочесховищ, – депутат

В Україні необхідно побудувати ще 140-150 овочесховищ, – депутат

Багато виробників зберігають овочі у не зовсім подготовлених приміщеннях, відповідно у квітні вони втратять свою якість і доведеться імпортувати. Щоб цьому запобігти, в Україні потрібно побудувати 140-150 овочесховищ.

Про це заявив народний депутат, член Комітету з питань аграрної та земельної політики Дмитро Соломчук, повідомляє пресслужба Верховної Ради.

«В Україні необхідно побудувати ще близько 140-150 овочесховищ. Наразі багато хто з виробників зберігає продукцію в не зовсім підготовлених складах чи складує її під землею, а такі умови негативно впливають на якість продуктів. Відповідно, вже у квітні деякі товари доведеться імпортувати, адже вітчизняні втратять свою якість. При цьому в України є всі можливості для того, щоб повністю забезпечувати себе сільськогосподарською продукцією. І цього року Мінекономіки надасть більше грантів на переробку та обладнання для цього. Ми маємо випускати свою сільгосппродукцію, бо це і є ознакою продовольчої незалежності», – зазначив народний депутат.

Водночас він додав, що на деокупованих територіях аграрії продовжують активно працювати.

Читайте також: Експерти порадили, як керувати овочесховищем при відключеннях електроенергії