Овочі-Ягоди-Сад

В Oб’єднаних Арабських Еміратах вперше виростили промислову малину та ожину

На пілотній фермі поблизу столиці ОАЕ Абу-Дабі отримано перший урожай малини та ожини. У подальшому технологію планують запропонувати іншим фермерам країни.

Про це повідомляє Thenational.

Проєкт ягідництва започаткувало в листопаді минулого року управління сільського господарства та безпеки харчових продуктів (Adafsa) в Абу-Дабі. 

«Ми не очікували, що в цьому сезоні будуть плоди. Ми просто молилися», – сказав Мухаммад Аль Мухарі, менеджер Adafsa, який відповідає за проект ягоди.

Він розповів, що нові напрацювання передадуть фермерам.

«Ми виявили, що ці культури принесуть хороший дохід фермерам, які візмуться за їх вирощування», – додав Мухаммад Аль Мухарі.

Проект вписується в ціль Adafsa – збільшити дохід фермерів для підтримки стійкості місцевого сільського господарства та зменшення залежності від імпорту.

Пан Аль Мухайрі сказав, що ягоди, які вирощуються в країні, матимуть значну перевагу перед імпортованими через близькість до ринку.

«Малина та ожина в основному походять з Європи, тому вони втрачають більше часу на транспорт в порівнянні з вирощеними тут» – сказав він.

Adafsa розпочне продаж ягід під своїм брендом Local Harvest наступного року, але досі не знає точно, якою буде ціна чи прибуток на ягодах.

У подальшому тут спробують вирощувати ще одну вимогливу до води, але затребувану та високоприбуткову культуру – авокадо.

Читайте також:«Український Бізнес Хаб» експортуватиме ягоди в Арабські Емірати

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!