Овочі-Ягоди-Сад

В Нідерландах показали сорти лохини, що можуть змінити ринок

Відома селекційна компанія Fall Creek 30 липня – 1 серпня представила у своєму європейському відділенні в Нідерландах нові сорти лохини, які можуть змінити ринок цієї ягоди в майбутньому.

Про це повідомляє польське видання Jagodnik.

Презентацію відвідали понад 100 представників компаній-виробників лохини з усієї Європи та поза її меж, торгових мереж та маркетингових груп.

«Споживачі сприймають лохину насамперед через призму її появи на полиці магазину», – сказав комерційний менеджер європейського, близькосхідного та африканського регіону компанії Fall Creek Ганс Лікенс.

За словами доповідача, споживачі в першу чергу враховують зовнішній вигляд ягід, форму та місткість упаковки. Тільки третє місце займає смак і хрусткість плодів. 

Для фермера ж основними показниками сорту є продуктивність та дружність дозрівання ягід. Також враховується легкість вирощування. І після цього він враховує розмір та зовнішній вигляд ягід, який суттєво впливає на ціну, за якою їх можна продати.

Для продавців важлива твердість ягід та значний термін зберігання. Після цього вони враховують зовнішній вигляд і розмір плодів.

Серед 9 представлених зразків у сліпому тесті учасники презентації відмітили Топ Шелф, Блю Ріббон, Велор та Карго.

Розсадник Fall Creek Europe цього року висадив 3,2 мільйона рослин, вся продукція вже продана.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!