Овочі-Ягоди-Сад

В Ізраїлі молодь направляють на збирання врожаю фруктів

Уряд Ізраїлю підписав розпорядження, яке дозволяє тисячам молодих людей старших 18 років брати участь у збиранні врожаю цитрусових. Адже фермери зіткнутися з серйозною нестачею збирачів цитрусових в розпал кампанії, через карантин та заборону в’їзду в країну тайських та палестинських сезонних робітників.

Про це повідомляє FreshPlaza.

15 тис. тайських робітників, які виїхали з країни, не мають права повернутися, а ще 5 тис. палестинських робітників стикаються з подібними обмеженнями.

Все це тисне на сектор, який і до епідемії коронавірусу мав дефіцит сільськогосподарських працівників 16 тис. осіб.

Молоді працівники повинні будуть працювати на відстані 2 метрів від колег, використовувати рукавички і маски, а також регулярно мити руки.

Волонтери працюватимуть протягом 10-денних періодів, щоб запобігти зараженню. Окрім набраної молоді, в Ізраїлі спостерігається різке зростання безробітних добровольців, і вважають за краще внести свій внесок у суспільство, а не залишатися вдома.

Джоел Сілберман, директор «Нової гвардії», організації, яка сприяє відносинам між фермерами та суспільством в Ізраїлі, заявила: «Цього тижня ми отримали дуже важливі новини для всієї держави Ізраїль. Міністерство освіти тепер дозволить ізраїльській молоді взяти участь у забезпеченні країни їжею, фруктами та овочами. Це має величезне значення в ситуації, коли фермери переживають велику кризу трудових ресурсів, яка безпосередньо загрожує врожаю. Будемо сподіватися, що цей рух також вказує на зміну атмосфери та пошук рішень для завершення кризи».

Читайте також: Польським виробникам лохини не вистачатиме збирачів

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!