Овочі-Ягоди-Сад

В Абу-Дабі побудують найбільшу в світі фруктово-овочеву ферму

В Абу-Дабі побудують найбільшу в світі фруктово-овочеву ферму

Спільне підприємство, засноване нідерландським GrowGroup IFS та RainMakers Capital Investment LLC з Об’єднаних Арабських Еміратів планують побудувати найбільшу у світі фруктово-овочеву ферму в пустелі Абу-Дабі (ОАЕ).

Про це повідомляє Fruchtportal.

Новостворена компанія GreenFactory Emirates вироблятиме 10 тис. тонн свіжої продукції на рік у пустелі. Ферма займатиме площею 17,5 га із оброблюваною площею 160 тис. м2.

Emirates GreenFactory розробляє інноваційний тип ферм із найсучаснішою системою вирощування рослин у світі. Інноваційні рішення спрямовані на подолання нормальних обмежень росту рослин, які виникають внаслідок екстремального клімату в таких регіонах, як Об’єднані Арабські Емірати.

До будівництва сучасної ферми будуть залучені численні провідні агротехнічні компанії. Компанія також планує побудувати цей тип фруктово-овочевої ферми в інших регіонах світу, де переважаючий екстремальний клімат становить виклик нормальному вирощуванню.
GreenFactory заощаджуватиме 95% споживання води порівняно із звичайними методами вирощування та зменшить вуглецевий слід до 40%.Очікується, що загальна вартість проекту сягне 150 млн євро.


Читайте також: У Канаді відкрили найбільшу в світі теплицю на даху