Овочі-Ягоди-Сад

Урожай персика отримали завдяки оптимальній системі захисту

Урожай персика отримали завдяки оптимальній системі захисту

В СФГ «Вікторія», що вирощує кісточкові, яблука та виноград в Одеській області, врожай персика цьогоріч склав 15 т/га.

Про це журналу «Садівництво по-українськи» розповів агроном господарства Андрій Аргіров. 

Він оцінює завершення сезону по цій культурі на «відмінно». Домогтися таких результатів господарству допомогла оптимальна та ефективна схема захисту від UKRAVIT SCIENCE PARK.

«Після холодної весни, коли в травні пішло різке потепління, в персикових насадженнях розпочався сильний спалах попелиці, — розповідає Андрій Аргіров. — Допоміг з нею препарат Люкс Максі, який містить два неонікотиноїди — тіаметоксам та ацетаміприд».

Це препарат з високоефективною системною дією, пояснює агроном, і на пізніх персиках, які господарство збирало у вересні, він спрацював відмінно.

Люкс Максі — один із багатьох препаратів UKRAVIT SCIENCE PARK, які господарство успішно використовує вже упродовж декількох років. Андрій Аргіров зазначає, що у продуктовому портфелі компанії є такі комбінації ДР, які не знайдеш в асортименті інших фірм. Такі препарати використовувати завжди вигідніше, ніж купувати та поєднувати різні. А в цьому конкретному випадку вони ще й не поступаються якістю та ефективністю конкурентним продуктам на ринку.

Всього на площах «Вікторії» під виноградом – 100 га, під черешнею — 85 га, під сливою — 60 га, під персиком — 40 га, під яблунями — 20 га.

Читайте також: СФГ «Вікторія» розділяє живлення культур у посушливих умовах